Seçimlere Kalan Süre :

TWITTER FACEBOOK

Hakkımda

Ana Sayfa » Hakkımda

1981 yılında Çanakkale’nin Bayramiç İlçesinde doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimimden sonra 1999 yılında, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazandım. 2003 yılında Hukuk Fakültesinden mezun oldum. Sonrasında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim dalında yüksek lisans yaptım.

2005 ve 2013 yıllarında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Bayramiç Meslek Yüksek Okulu’nda ve Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri Bölümünde “Hukuk” dersleri verdim.

Aynı dönemlerde avukatlık stajımı tamamladıktan sonra, 2004 yılında, Serbest Avukat olarak çalışmaya başladım. 2004-2008 yılları arasında Çanakkale’nin Bayramiç ilçesinde avukatlık yaptım. 2008 yılından bu yana da Çanakkale Merkez’de serbest avukat olarak çalıştım.

Yine aynı dönemlerde birçok sivil toplum örgütünde görev aldım.

Bilim, eğitim ve hukuk alanındaki çabalarımı siyasette de sürdürdüm. Siyaset akademisi eğitim programlarına katıldım.

Bu kapsamda düzenlenen her etkinliğe katılmaya çaba gösterdim. Devam eden süreçte 2015 yılı 7 Haziran ve 1 Kasım milletvekilliği seçimlerinde aday adayı oldum. Seçim çalışmalarına aktif destek verdim.

1990 lı yıllarda ailemin burada çalıştığı dönemlere ilişkin çocukluk anılarımın olduğu ve öğrencilik yıllarında çalıştığım, üniversite sınavını kazındığımı öğrendiğim, ekmeğimi kazandığım, hatıralar biriktirdiğim Bozcaada’mıza hizmet etmek çabası içerisine girdim. Bu kapsamda adaya nasıl faydalı olurum diye dertlendim. Adanın sorunlarını daha da yakından inceledim. Adamızın konut sıkıntısı ve ulaşım gibi zorunlu ihtiyaçlarının yanında adamızın tarım ve turizminin geliştirilmesine ve korunmasına, insanımızın sağlığından huzur ve mutluluğuna kadar birçok problemi detaylıca inceledim ve araştırdım. Adamızda yaşayan insanımızın yaşam kalitesini arttırmak ve gelen misafirlerimizin de unutamayacağı zamanlar geçirmesine imkân sağlayacak huzurlu ve sevgi dolu bir Bozcaada için sayamadığım birçok proje ile birlikte adama hizmet etmek için dostlarımızın da desteği ile 31 Mart 2019 seçimlerinde adamıza hizmet etmek için aday oldum.

Evli ve 3 çocuk babasıyım.