Seçimlere Kalan Süre :

TWITTER FACEBOOK

Erdoğan Madak’ın Gönül Kahvaltısına Bozcaada’lı Vatandaşlardan Yoğun Katılım

Ana Sayfa » Basın » Erdoğan Madak’ın Gönül Kahvaltısına Bozcaada’lı Vatandaşlardan Yoğun Katılım

Bozcaada AK Parti Belediye Başkan Adayı Avukat Erdoğan Madak ve İlçe Teşkilatı tarafından Çanakkale Truva Otelde düzenlenen Gönül Kahvaltısı’na yoğun katılım gerçekleştiği gözlemlendi.

Kış aylarında Çanakkale’de yaşayan Bozcaada’lı vatandaşlarında katılımının sağlanabilmesi için İl Merkezinde gerçekleştirilen etkinliğe yaklaşık 500 kişi ada’lı iştirak etti.

Salonun Tamamen dolmasından dolayı bahçeye ve yan salonlara’da masalar kurulurken ;etkinliğe Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu’nun katılmasıyla büyük bir coşku yaşandı.

Düzenlenen Gönül Kahvaltısı’na Erdoğan Madak’a destek vermek amacı ile Bozcaada’ya 20 yıl Belediye Başkanlığı yapmış olan AK Partili Mustafa Mutay’da katılırken Madak ve Mutay’ın samimi görüntüleri objektiflerden kaçmadı.

Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen etkinlik Saygı duruşu ve istiklal Marşı’nın okunması ile başladı, Belediye Meclis Üyesi Özgün Yavaş’ın sunumu ile Sahneye sırası ile ilçe başkanı Burak Aktan,Projelerini ve Ada’nın mevcut yönetimindeki eksiklikleri belirtmek üzere Belediye Başkan Adayı Erdoğan Madak ve ”Ben, Kardeşim Erdoğan Madak’ın tüm sözlerinin arkasındayım,Ankara olarak arkasındayız ,onun sözü bizim sözümüzdür” vurgusu ile konuşmalarını gerçekleştiren Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu çıktılar.

Özellikle Belediye Başkan Adayı Erdoğan Madak ve Meclis Üyelerinin yanı sıra,Mustafa Mutay’ında el ele tutuşarak sahneye çıkması salondakiler tarafından büyük alkış aldı.

Konuşmaların ardından kahvaltıya geçilirken etkinliğin sonunda Ada’lı vatandaşlar ve AK Kurmaylar bahçeye çıkarak Milletvekili Jülide İskenderoğlu ve de  Partililer ile çay eşliğinde sohbetlerini gerçekleştirdiler.

Kaynak : bozcaadagundem.net