Seçimlere Kalan Süre :

TWITTER FACEBOOK

Erdoğan Madak ”Bozcaada’yı İnsanların Yüreğine Dokunarak Yöneteceğiz”

Ana Sayfa » Basın » Erdoğan Madak ”Bozcaada’yı İnsanların Yüreğine Dokunarak Yöneteceğiz”

AK Parti Bozcaada Belediye Başkan Adayı Erdoğan Madak İlçe Yönetimi ve kurmay kadrosu ile aralıksız saha çalışmalarına devam ediyor,Parti yöneticileri ile yapmış olduğu istişareler neticesinde uyumlu ve koordineli şekilde ada sokaklarında çalmadık kapı sıkmadık el bırakmıyor.

Seçim Çalışmaları hakkında görüştüğümüz Avukat Erdoğan Madak ”Bozcaada’yı Makam odasından yada kapalı kapılar ardından değil; Ada halkı ile beraber onların istek ve talepleri doğrultusunda yöneteceğiz ,İnsanlarımızın Yüreğine dokunarak bize verilen görevimizi yerine getireceğiz.

Bu süreç içerisinde evveliyatında da olduğu gibi her vatandaşımız ile ciddi bir iletişim kurmaya gayret ediyorum.Bu ilişkilerimiz nasıl bu gün böyle ise,yarında aynı samimiyet ile devam edecek.Vatandaşlarımız gerek Belediyeden gerekse şahsi telefonumdan istedikleri her zaman arayarak istek şikayet ve taleplerini bana iletebilecek;şimdiden en büyük sözüm bu;Belediye Başkanı ile Halk arasında asla bir duvar olmayacak.

Halkımızın teveccühü ile Başkan olduğumda da herkese eşit hizmet etme sorumluluğumuz olacak. Kaynakları doğru ve adil kullanacağız. Bozcaadamız  marka değerini arttırarak daha yaşanabilir bir kent haline gelecek. Buna dair projelerimizi ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız.Yarım kalmış yada yapılamamış işleri tamamlayacak,Ada halkının; esnafından işletmecisine,memurundan işçisine en temel ihtiyaç ve taleplerini sırası ile hayata geçireceğiz” ifadelerine yer verdi.

Kaynak : bozcaadagundem.net